استایل

رنگ‌ های جذاب لباس که باید داشته باشید

در سال گذشته برندهای مختلف از رنگ صورتی روشن در طراحی‌های خود استفاده کرده بودند که امسال شاهد استفاده مجدد از این رنگ‌ها برای فصل‌های تابستان 1401 هستیم. همانطور که اطلاع دارید رنگ صورتی از جمله رنگ‌های محبوب در طول سال‌های متمادی است که استفاده از این رنگ در آیتم‌های مختلف استایل شما، ظاهر جذابی را خلق می‌کند. اگر به پوشیدن لباس‌های صورتی روشن علاقه ندارید می‌توانید از این رنگ در اکسسوری‌های خود استفاده کنید. به عنوان مثال استفاده از کیف یا کفش صورتی روشن در کنار پیراهن‌های گلدار ترکیب فوق‌العاده‌ای را به وجود می‌آورند.

سبز ارتشی

اگر جزء آن دسته از افراد هستید که علاقه شدیدی به استفاده از انواع رنگ‌های ملایم در استایل های خود دارند ممکن است از پیشنهاد رنگ صورتی روشن خوشحال نشده باشید. به همین دلیل رنگ جدیدی را به شما معرفی می‌کنیم. سبز ارتشی کمرنگ نمادی از زیبایی‌های بهار است که در ترکیب با رنگ‌های شتری و بژ جذابیت بی‌نظیری را در استایل شما خلق می‌کند.

در این موارد استفاده از انواع اکسسوری‌های طلایی به کامل‌تر شدن ترکیب شما کمک می‌کنند. همچنین فراموش نکنید که تنها با خرید این محصول می‌توانید علاوه بر بهار و تابستان در سایر فصل‌ها هم از آن استفاده کنید. پیشنهاد ما برای استفاده از رنگ سبز ارتشی در فصل تابستان و بهار ترکیب آن در کنار انواع رنگ‌های کرم روشن و سفید است.

سبز زمردی

به دنبال رنگ مناسب برای فصل بهار یا تابستان هستید؟ چه چیزی می‌تواند به اندازه توجه به طبیعت در انتخاب رنگ مناسب شما را یاری کند؟ بهار و تابستان با سبز شدن برگ درختان همراه است که بهره مندی از این رنگ ظاهر بسیار زیبایی را خلق خواهد کرد. تنها کافی است که هنگام استفاده از این رنگ برای روزهای گرم سال آن را با رنگ‌های ملایم و روشن ترکیب کنید. به طور مثال استفاده از انواع رنگ‌های سفید، طلایی یا قهوه‌ای گزینه مناسبی خواهند بود.

آبی آسمانی

آبی آسمانی جزء آن دسته از رنگ‌های خنثی است که علاوه بر استفاده به عنوان گزینه اصلی در استایل‌ها می‌تواند به عنوان رنگ مناسب برای اکسسوری‌ها هم کاربرد داشته باشد. قابلیت ترکیب رنگ آبی آسمانی با سایر رنگ‌ها به خوبی امکان پذیر است و در کنار رنگ‌های ملایم مانند صورتی روشن بسیار عالی به نظر می‌رسد. البته شما می‌توانید از رنگ‌های دیگر مانند آبی کاربنی هم در کنار این رنگ استفاده کنید و با استفاده از اکسسوری‌های طلایی هیجان بالایی را به استایل خود ببخشید.

زرد

چندین سال است که استفاده از رنگ‌های پاستیلی در استایل‌های فصول مختلف بسیار به چشم می‌خورد در بین این رنگ‌ها، زرد پاستلی، نئونی و خردلی محبوبیت بسیار بالایی از طرف خانم‌های شیک پوش به دست آورده‌اند. تنها در هنگام انتخاب رنگ مناسب لازم است با در نظر گرفتن رنگ پوست خود گزینه مناسب را انتخاب کنید. اگر رنگ پوست شما دارای تناژ سرد است، پیشنهاد ما انواع رنگ‌های زرد روشن مانند لیمویی است؛ اما اگر رنگ پوست شما دارای تناژ گرمی است می‌توانید از انواع رنگ‌های زرد مانند طلایی و عسلی استفاده کنید.

قرمز

رنگ قرمز نماد انرژی، قدرت و هیجان است و استفاده از آن قدرت بالایی به استایل خلق شده شما خواهد داد. بنابراین وجود یک لباس قرمز بهاره یا تابستانه در کمد لباس هر خانم شیک پوش جزو واجبات است. اگر طرفدار رنگ زرد در ترکیب استایل‌های خود نیستید بدون شک رنگ قرمز جایگزین بسیار مناسب آن است.