استایل

ایده جذاب برای استایل با رنگ سال ۲۰۲۲

ترکیب های جذاب با رنگ سال یکی از دغدغه‌هایی است که هر سال با اعلام رنگ جدید برای افرادی که به استایل و پوشش خود اهمیت می‌دهند، تبدیل می‌شود. هر سال قبل از شروع سال جدید میلادی شرکت‌های مختلف مانند پنتون رنگ جدیدی را تحت عنوان رنگ سال معرفی می‌کنند. رنگ سال ۲۰۲۲ بنفش است. این رنگ در کنار جذابیت بالا؛ ممکن است برخی از افراد را هنگام ترکیب با سایر رنگ‌ها به چالش وا دارد. 

رنگ سال ۲۰۲۲ تلفیقی زیبا برای روح و استایل شما

شرکت معتبر پنتون رنگ سال ۲۰۲۲ را رنگ بنفش انتخاب کرده است. تا قبل از اعلام از طرف شرکت پنتون بسیاری از برندهای معتبر در سراسر جهان مانند والنتینو، ایوسن لورن و … از رنگ بنفش در طراحی‌های فصل زمستان و پاییز خود استفاده کرده بودند. رنگ بنفش در روانشناسی نماد آرامش، راز و رمز است. به عنوان مثال اسطوخودوس یکی از گیاهان آرامبخش به رنگ بنفش در طبیعت موجود است.

ترکیب های جذاب با رنگ سال ۲۰۲۲

به کمک لباس‌های رنگ بنفش به راحتی می‌توانید در بین سایر مردم متمایز شوید! در واقع ترکیب‌های جذاب با رنگ سال کار دشواری نیست. در ادامه به انواع ترکیب های رنگی جذاب با رنگ بنفش اشاره خواهیم کرد که با در کنار هم قرار دادن این رنگ‌ها استایل شما جذاب تر به نظرخواهد رسید، پس با تیم تحریریه اخلاقی همراه باشید

ترکیب بنفش و آبی

استفاده از پارچه‌های جین به رنگ آبی در کنار لباس‌های بنفش می‌تواند استایل جذاب و راحتی را از شما به نمایش بگذارد. مطمئن باشید ترکیب بنفش و آبی همیشه بی‌نقص بوده و باعث می‌شود، جذابیت شما بیش از پیش به نمایش گذاشته شود.

ترکیب بنفش و بژ

بژ یکی از رنگ‌های موجود در صنعت پوشاک است که اغلب افراد به دلیل کم کردن ریسک در استایل خود به سمت آن نمی‌روند؛ اما قدرت رنگ بژ در برجسته کردن رنگ بنفش باعث زیبایی استایل شما در مراسم و مهمانی‌ها می‌شود. به عنوان مثال شما می‌توانید یکی از آیتم‌های لباس خود را به رنگ بژ انتخاب کنید، با ترکیب این رنگ در کنار بنفش زیبایی استایل شما دوچندان خواهد شد.

ترکیب بنفش و صورتی

ترکیب بنفش و صورتی هماهنگی زیبایی را از خود به نمایش می‌گذارند، طی چند سال اخیر استفاده از رنگ‌های پاستیلی از اهمیت بالایی در استایل‌های روزمره و مهمانی‌ها برخوردار است. همچنین ترکیب بنفش و صورتی در کنار همدیگر ترکیب فوق‌العاده و دخترانه‌ای جهت استفاده در استایل‌های متفاوت است.

ترکیب بنفش و سفید

سفید هم مانند رنگ مشکی هنگام ترکیب با انواع مختلفی از رنگ‌ها سبب می‌شود تا به راحتی بتوانید با ترکیب آیتم‌های مختلف با همدیگر علاوه بر صرفه جویی در زمان و استایل زیبایی داشته باشید.

ترکیب بنفش و طیف‌های مختلفی رنگ

در چند سال اخیر استفاده از ترکیب‎های مختلف یک رنگ در استایل‌های روزمره و رسمی باعث به وجود آمدن ترکیب‌های فوق العاده در استایل شما می‌شود، به همین علت توصیه می‌کنیم در ترکیب‌های جذاب با رنگ سال ۲۰۲۲ از طیف‌های رنگی مختلف بنفش غافل نشوید. ترکیب مونوکروم به کمک رنگ‌های مختلف رنگ بنفش شما را همگام با دنیای فشن و مد نشان می‌دهد.